}

P.tesi- Cuma: 9.00 - 18.00 Cumartesi: 09:00-13.00

Pazar: KAPALI

Bilgi ve Randevu Hattı

+90 (212) 830 13 89

DOĞRU BRANŞ YÖNLENDİRME

———

  1. ANA SAYFA
  2. DOĞRU BRANŞ YÖNLENDİRME
Spor

SPORTOTEAM ÇOCUKLARA EN UYGUN SPOR DALINI BİLİMSEL METODLARLA BELİRLİYOR

Spor aktiviteleri, herkesin bedensel ve zihinsel sağlığına olumlu destek sağlayan fizik aktivitelerdir. Bu aktiviteler henüz çocuk yaşlarda disiplinli bir şekilde kazanılırsa, hem çocuğun bedensel ve zihinsel gelişimine çok olumlu ve direkt etki eder hem de spor faaliyetleri sırasında kazanılan bedensel güç ve esneklik kişinin ömrü boyunca sağlıklı bir bedene ve özgüvene sahip olmasına yardımcı olur.

Her insanın kemik, kas yapısı buna binaen yapabileceği, yeteneği olduğu spor dalı farklılaşabilir.

Özellikle küçük yaşlarda profesyonelce değerlendirilen genç sporcu adayları, en uygun spor dalına yönlendirildiği takdirde, hem daha rahat ve özgüvenle ilgili sporunu yapar hem de muhtemel bedensel sakatlıkların ortaya çıkma ihtimali en aza indirilir.

Her çocuk profesyonel sporcu olmaz ama her çocuk spor yapmalı, spor dalını da profesyonel yönlendirmeler ile seçmelidir.

SPORTOTEAM’DE DOĞRU SPOR BRANŞ SEÇİMİ 

Değerlendirme

Uzman spor hekimi, uzman fizyoterapist ve sporcu antrenörleri eşliğinde sporcu adayının bedensel özellikleri, güçlü ve gelişmeye açık yönlerini değerlendiriyoruz.

Yönlendirme

Bu değerlendirmeler eşliğinde genç sporcu adayımızın yapabileceği spor branşlarını ortaya çıkarıyoruz.

Takip ve Kişiye Özel Program

Sadece spor branşına yönlendirmekle kalmıyor, genç sporcumuzu belli aralıklarla fiziksel gelişimini, kas-kemik gelişimini takip ederek, her sporcumuza özel güçlendirme egzersizleri, beslen programları oluşturuyor, böylece ilgili branşta genç sporcumuzun en yüksek performansa, ayakları yere basarak ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Motivasyon

Ayrıca sporcu disiplini kazanımına yönelik psikolojik destek ve motivasyon danışmanlığı da Sportoteam ekibi tarafından sunuluyor.

KONUM

HASTA İŞLEMLERİ

l

Hasta Kabul Formu

İlk Ziyaret

Operasyon Sonrası

RANDEVU FORMU