}

P.tesi- Cuma: 9.00 - 18.00 Cumartesi: 09:00-13.00

Pazar: KAPALI

Sabit Telefon

+90 (212) 830 13 89

Bilgi ve Randevu

+90 (538) 254 37 55

HAKKIMIZDA

---------

  1. ANA SAYFA
  2. HAKKIMIZDA

SPORTOTEAM, sporcu ve omurga sağlığı konusunda uzman ortopedist, fizyoterapist, antrenör, masör ve diyetisyenleri bir araya getiren, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile çalışmaktadır.

SPORCU VE OMURGA CERRAHİSİNDE UZMANIZ

İstanbul’da Ataköy Towers’daki yerleşkesinde ortopedi ve sporcu sağlığı konusunda hizmet veren SPORTOTEAM SPORCU VE OMURGA SAĞLIĞI ORGANİZASYONU, Ortopedi ve Travmatoloji- spor cerrahisi uzmanı- Op. Dr. Hilmi KARADENİZ girişimiyle hayata geçti.

Açıldığı günden bu yana Sportoteam, İspanya, İtalya, Almanya gibi spor hekimliğinde ileri olan ülkeler dahil dünyanın farklı ülkelerinden profesyonel sporculara cerrahi ve rehabilitasyon hizmeti sundu.

Omurga sağlığı ve cerrahisi, Artroplasti (Eklem Protez Cerrahisi), Artroskopi, Kök Hücre ile Rejeneratif Tedaviler, Fizyoterapi, Beslenme ve Diyet, Algoloji gibi tedavi süreçlerini organizasyonu bünyesinde bir araya getiriyor.

SPORCUNUN VE TÜM SPOR SEVERLERİN YANINDAYIZ

Profesyonel spor ve sporcular kadar, amatör spor ve sporculara destek olan Sportoteam, halen Türkiye Ragbi Ligi’ ve Türkiye U-19 Milli Ragbi Takımımızın sağlık hizmetleri sunucusudur.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ile sporcu sağlığı ve genç sporcu adaylarının doğru spora yönlendirilmesi konusunda sportif işbirliği projeleri yürütmektedir.

2019 yılı Eskişehir Yarı-maratonuna ve 2019 İstanbul Çocuk Maratonuna sporcu sağlığı desteği Sportoteam ekibi tarafından sağlandı.

Sportoteam, sporcu sağlığı ve spor sakatlanmalarının tedavisinde ülkemizdeki ihtiyaca cevap vermek, hasta konforunu ve tedavi etkinliğini en etkin şekilde sağlamak, dünyadaki gelişmiş örnekleriyle aynı seviyedeki sporcu sağlığı programlarını ülkemizin amatör, profesyonel sporcuları ve benzer sakatlıkları yaşayan herkese sunmak amacıyla hizmet veriyor.

Sportoteam’de sporcu ve omurga sağlığı hizmet süreci; ortopedi ve travmatoloji uzmanı, fizyoterapist, masör, antrenör, beslenme ve diyet uzmanı, atletik performans yönetimi uzmanı, algolog (ağrı bilim), psikolog, psikiyatrist branşlarındaki takım üyelerinin tedavi sürecinde beraber çalıştıkları bir yapıda gerçekleşiyor.

Böylece aynı çatı altında farklı uzmanlıkların ortopedik, sporcu ve omurga sakatlığı tedavilerini yürüttüğü Sporteam ekibi en etkin ve en hızlı iyileşme sağlayan programı oluşturarak hastayla birlikte hayata geçiriyor.

Sportoteam, özellikle sporcular ve çalışma hayatındaki profesyoneller için çok büyük problem olan, sakatlık sonrası profesyonel spora veya profesyonel iş yaşamına dönüşte tam iyileşme sürelerini kısaltmak için spor hekimliği ve rehabilitasyon uygulamalarını hayata geçiriyor.

Sporcu adaylarında doğru branşa yönlendirme, sporcuların atletik ve mental performans yönetimi, dejeneratif tedavi hizmeti sağlıyor.

KONUM

RANDEVU FORMU

Open chat